Závodní víkend ve znamení deště a technických tratí

V sobotu jsme startovali na prvním závodě seriálu KPŽ Trans Brdy, kde byla možnost porovnat výkonnost na nejprestižnějším českém maratonském seriálu horských kol. Zastoupení jsme měli Pavlem Skalickým se startovním číslem 4 a Petrem Březinou, který v tomto seriálu startoval naposledy před 6ti lety. Za pochvalu v tomto závodě stojí opravdu pěkná bajková trať, plná singlů po kořenech a dlouhých těžkých výjezdů.  Petr dokončil na pěkném 34.místě a 7. v kategorii Elite.

V neděli jsme startovali na Českém poháru horských kol. Nejlépe dařilo kadetovi Janu Zatloukalovi, který dojel výborném 2.místě. V kategorii juniorů nás reprezentoval Kuba Říman, který se po startu dostal na 5.pozici. Po technickém problému bojoval a dokončil na 23. místě.

V Olomouci se pořádal duatlon, kde naši nejmladší dopadli na výbornou.V kategorii Žáci 10 let: Lukáš Harlender na 1. místě, Martin Haluzík na 2.místě a stupně vítězů uzavřel na 3. místě Halás Václav. V kategorii benjamínci Tomáš Haluzík dokončil na 2. místě. V kategorii Mladší žáci 8 let zvítězil Kuba Tesařík.

Všem děkujeme za reprezentaci!