Nově servis na prodejně Kolarna u ŠANTOVKY!

Tel. : 776 090 080

GARANČNÍ SERVIS

Na kolo od nás ti nabízíme garanční prohlídku zdarma.

Stav se nejlépe po ujetí 100-150 kilometrů. Seřídíme ti brzdy, řazení, hlavové a středové složení. Zkontrolujeme , dotáhneme šrouby, tlumiče i výplety kol.

PRAVIDELNÁ ÚDRŽBA

Servis je dobré dělat pravidelně, tak aby vše fungovalo na jedničku. Nejlepší je pravidelně kolo nechat zkontrolovat a vyměnit opotřebované díly. Čím zanedbanější kolo, tím dražší oprava.

Čas od času se vyplatí nechat promazat ložiska, zkontrolovat tlumič, vidlici, nebo vyměnit brzdové desky. Jsme rychlí, spolehliví a poctiví.

POSEZÓNNÍ PROHLÍDKA

Buďte v předstihu a nechte si dát kolo do pořádku dříve než bude jaro. Dovezte ho k nám, my mu poskytneme  tu pravou léčebnou kúru. Zkontrolujeme stav převodníků, řetězu, brzdových destiček, vidlic a všeho co se kolem kola točí . Až vysvitnou první jarní paprsky budete moct hned vyrazit a na nic nečekat.

Na jaře mívají servisy plno a vznikají dlouhé pořadníky na servis. Buďte v předstihu.

SPECIALIZOVANÝ SERVIS

Potřebujete udělat pravidelný servis vidlice nebo tlumiče? Vyměnit ložiska v zadní stavbě? Vyplést kola? Se vším si poradíme. Jako zástupci značky Cannondale i s vidlicemi Lefty.

ELEKTROKOLA

Provádíme i kompletní servis a diagnostiku elektrokol s motory Bosch, Yamaha nebo Shimano. Poradíme si i s diagnostikou a aktualizací systému u kola Flyon.

POSTAVÍME TI TVŮJ VLASTNÍ SPECIÁL

Výjimečný člověk si žádá výjimečný přístup. Každý z nás je individualita a ne každému vyhovují katalogové produkty, které si může koupit každý. Zastavte se u nás na prodejně a postavíme Vám unikátní stroj dle Vašich představ! Poradíme s výběrem vhodných komponentů k Vaší spokojenosti.