Úspěšný vstup do sezony

Úspěchy začátku letošní sezony navazujeme na minulé roky.

Prvním závodem byl již pro našeho člena Petra Březinu štafetový závod Liptov ride, který se odehrával v Demanovské dolině a obsadil třetí místo stejně jako minulý rok.

Pokračujeme tradičně regionálním seriálem závodů Šumperský a Valaššký pohár a pohár D

rahanské vrchoviny a , kde sklízíme úspěchy ve všech kategoriích.

Naši závodníci se, také účastní českého poháru crosscountry kde se nejvíce daří Jakubu Tesaříkovi který jezdí Top10.

Nezanedbáváme maratonské závody, kdy Štefan Lukašák  a Denča Brabencová dobyli hrad Helfštýn na Šela Maratonu na 1. místech v kategorii.

O druhém květnovém víkendu, který byl kvůli počasí velmi deštivý a chladný, jsme se rozhodli vyrazit na závody. Jedna část  výpravy se vydala na Český pohár XCO do Pece pod Sněžkou, kde se naší mladí závodníci bojovali jak se dalo. Kuba dokončil na krásném 8. místě ve velmi nabité konkurenci. Denča bojovala s nachlazením a nevzdávala se až do konce.

Druhá část výpravy si vybrala Kolo Pro Život. Na trati v Mladé Boleslavi ukázali, že se s Kolárníkama musí počítat na všech frontách. Iva v ženské kategorii brala 1.místo a Vašek bral 3. místo v propršeném závodě.
 V neposlední řadě bychom neměli zapomenout na Petra Březinu a Martinu Kukulovou, kteří po studii předpovědi počasí změnili závodní program a místo Nova Cupu se vydali do Rýmařova.  Kolárna ve velmi rozblácené trati tvrdila muziku a brala tři 1. místa a jedno 2. místo.