Novinky Haibike 2019

Objevte svět úžasných možností s novým modelem Flyon, další generací ePerformance. Překonávejte hranice dnem i nocí.

 

flyon_sketch

Screenshot_8

 

FLYON_CARBON_FRAME_2700x960
Nový karbonový rám

S modelem Flyon byl vyvinut zcela nový typ rámu, vyrobený z vysoce kvalitního karbonu. Celý ePerformance systém byl navržen s cílem dosažení vysoké úrovně integrace – kabely i lanka jsou vedeny vnitřkem rámu a nenarušují tak unikátní vzhled celého rámu. Podobně je to i s baterií, která je uložena ve spodní části dolní rámové trubky, což tvoří již od pohledu lehčí a stabilnější kontrukci rámu.

 

 

 

 

 

FLIPCHIP_2700x960Flip-chip

Flip-chip je hliníková součástka umožňující přemístění pozice tlumiče o 9mm a tím mění charakteristiku celéého kola. Nastavením řídícího úhlu o 1° a a změnou výšky dolní brzdy o 10mm získáte kolo zaměčené na Downhill nebo All-round.

 

 

 

 

flyon_remote
Ovladač systému

Pro hlavní rozhraní mezi jezdcem a systémem vyvinul Haibike intuitivní ovládání, které ladí s designem modelu Flyon a nabízí perfektní ergonmii. Přepínač je totiž umístěn pod řidítky a může být přímo za jízdy ovládán pomocí palce. Změny ovládání pak zobrazí nejen displej, ale i jasně viditelný LED proužek na ovladači v barvě odpovídající dané přípomoci.

 

 

 

 

flyon_display_modesDisplej

Barevný displej umístěný nad představcem je díky měnícímu se designu často čitelný za každé situace. Aktuální data o jízdě jsou zobrazena na čtyřech měnících se obrazovkách. Také je možné zobrazit a analyzovat tréninková data jako je srdeční frekvence, kadence nebo kalorie.

flyon_cockpit_gradient

 

FLYON_AIRVENTS_2700x960Přední světlo Skybeamer

Proč se omezovat na sjíždění obtížných trailů a náročných tras pouze ve dne? Skybeamer je světlo dostupné ve třech verzích – 150, 300 nebo 5000 lumenů, což znamená, že můžete bezpečně pokračovat v jízdě i po setmění. Odkládání kola během krátkých zimních dní je nyní díky tomuto výkonému přednímu světlu minulostí.

 

 

 

FLYON_TWINTAILLIGHTS_2700x960Osvětlení Twin tail lights

Twin Tail Lights jsou světla integrovaná v zadní části rámu. Osm vysoce účinných LEDek promění eBajk ve snadno viditelný objekt zezadu i ze stran.

 

 

 

 

 

FLYON_SKIDPLATE_2700x960Kryt Skidplate

Skidplate je kryt motoru vyrobený z plastu se zpevněnými vlákny a chrání motor před vlivy Vaší jízdy -kameny.  nečistoty a další nástrahy trailů.

 

 

 

 

FLYON_MOTOR_2700x960Motor

Zdolejte prudká stoupání, přeleťte traily, překonávejte hranice! Extra silný komplex s pěti stupni přípomoci – vyrobený v Německu – zajistí potřebný výkon, kdykoliv ji potřebujete. Společně s německou firmou TQ (dodavatel pohonů pro satelity, družice a nákladní vozidla) jsme vyvinuli dynamický motor nabízející více než 120 Nm kroutícího momentu, který se tak stává nejvýkonějším středním motorem na trhu!

 

 

FLYON_CHAINRING_2700x960
Převodník

Speciálně zkonstruovaný a navržen Direct Mount převodník je dostupný s 38 nebo 42 zuby a nabízí tak optimální přeměnu kadence šlapání do výkonu. Navržení rovných širokých zubů zároveň pomáhá udržet řetěz na převodníku a zabraňuje padání řetězu v náročném terénu.

 

 

 

FLYON_BATTERY_2700x960Baterie

Společně s partnerem BMZ vyvinul Haibike 48 voltovou zásobárnu energie s extrémně vysokou úrovní denzity a 630 Wh kapacity. Zevnitř se baterie připojuje pomocí magnetu a může být zabezpečena proti krádeži pomocí zámku, který byl vyvinut ve spolupráci s firmou Abus. Úroveň nabití baterie lze zkontrolvat pomocí dotykového senzoru. Baterie je voděodolná a lze ji nabít pomocí 4 amp nabíječky buď přímo přes ebajk nebo samostatně po jejím vyjmutí z kola.

 

 

FLYON_DISCSENSOR_2700x960Snímač rychlosti Speed sensor

Nový disk na snímání rychlosti vysílá 18 signálů za minutu a měří tak 18x přesněji než ostatní systémy na trhu. Díky tomu je celý systém a motor schopen reagovat rychleji a dynamičtěji na změny v jízdě i ve velmi nízké rychlosti.

 

 

 

 

Screenshot_1
Kolejový systém MRS

Modulový patent MRS umožňuje rychlé a snadné připevnění různých doplňků. Upevňovací lišta je integrována do horní strany dolní rámové trubky a lze do ní připevnit různé příslušenství (také pomocí sady Multimount) držák na láhev, samotnou láhev na pití, nebo skládací zámky. Zároveň lze pomocí tohoto systému připevnit přídavnou baterii a dky čemuž zvýšíte kapacitu na neuvěřitelných 1000 Wh a můžete si tak prodloužit vzdálenost Vaší jízdy! Podporu přídavné baterie najdete i hardtail modelů s motorem Bosch.
photo-20
photo-22
photo-21