Welzlův víkend

Tento víkend patřil Zábřežským závodům – Wezlovu kvadriatlonu a Welzlovu MTB maratonu.

Netradiční závod Welzlův kvadriatlon, pořádaný zároveň jako otevřené MČR v extrémním kvadriatlonu, se skládal z disciplín běh, plavání, inline brusle a horské kolo. Na start se postavila Martina Kukulová a závod dokončila druhá mezi ženami, 17. mezi 83 závodníky.

Druhý den v neděli se ve stejném areálu konal Welzlův MTB maraton.  Závodilo se na dvou trasách – 25 km (1 okruh) nebo 50 km (2 okruhy).

Na dlouhé trati dojel nejlépe David Hladiš (11.místo celkově). Dále Štefan Lukašák, který zvítězil ve své kategorii Muži D! Po potížích s vodítkem a spadeným řetězem si dal Kuba Říman stíhací jízdu a dokázal dojet 3. v kategorii. Ivana Doležalová druhá mezi ženami i v kategorii.

Na krátké trati absolutně a zároveň v kategorii Juniorů zvítězil Honza Zatloukal. Jirka Štepáník celkově 4. a vítězný v kategorii Muži A, Pavel Řoutil 5. v kategorii Muži B, Marcel Kukula 7. v kategorii Muži C, Lubomír Vychodil 4. v kategorii Muži D, Michal Harlender 6. v kategorii Muži C, Jitka Harlenderová 3. v kategorii Ženy B a jedenáctiletý Lukáš Harlender 9. mezi Juniory!

Děkujeme ReinerPhoto za opět povedené fotky!

Ještě jedna perlička – Kuba Tesařík zvítězil v dětském závodě rakouského Salzkammergutu! Máme radost a moc gratulujeme!