Víkendové žně pro Kolárnu

V sobotu pokračoval Toi Toi Cup  v Hlinsku

Kategorie kadeti pro druhé vítězství v Toi Toi Cupu si dojel Honza po perfektním závěru v cílové rovince.

Pořadí: 1. Jan Zatloukal (Cyklo team Kolárna), 14. Josef Macháč (Cyklo team Kolárna)

Jan Zatloukal: „Jelo se mi dobře. V technických a vlhkých pasážích jsem si už v závěru hlídal první pozici, abych měl větší přehled. Zdá se, že mám formu. Hlavně abych neomarodil a zůstal zdravý.“

Kategorie junioři premiérové stupně si zaslouženě vybojoval Kuba, kdy se dostal na druhé místo po perfektní stíhací jízdě.

Pořadí:  2. Jakub Říman (Cyklo team Kolarna),

Jakub Říman: „Pravidelně mívám slabší starty, proto začínám zezadu. Navíc mi ve druhém kole spadl řetěz. Pak jsem se postupně rozjel a bylo z toho druhé místo.“

Kategorie Elite

Naše barvy hájil Jirka Štěpaník, který dojel na celkovém 32. místě a potvrdil vzrůstající formu.

V kategorie Ženy Elite se postavila na start Martina Kukulová, která měla výborný start. Následky přetrvávajících zdravotních problémů  jí nedovolily závod dokončit.

Nedělní závody se jely na dvou frontách

Toi Toi Cup  Jičín

V kategorii kadetů opět výborně zajel Jan Zatloukal, který si prohodil místo ze sobotního závodu s Davidem Šulcem a bral 2. místo. Polepšil si i výborným výkonem Josef Macháč a pral se o  top 10. Nakonec z toho bylo skvělé 11 místo.

U Juniorů potvrdil výbornou formu Jakub Říman a bral  4. bramborou příčku. Výbornou aktuální formou a stabilními výsledky se Kuba nominoval na Světový pohár do Belgického Koksijde.

Kolárna-Ethicsport-Oderský pohár

Po narozeninové oslavě si Štefan Lukašák vyrazil zkontrolovat vzrůstající formu před ME v Táboře  a dojel si pro suverénní 1. místo, kde deklasoval konkurenci o více jak 2 minuty a tímto si vytvořil novou kategorii.