Cyklo team Kolarna

Cyklo team Kolarna byl založen v roce 2012 za účelem sjednotit nadšence pro jízdu na kole a cyklistiku,již v následujícím roce čítal přes 80.členů!

V roce 2014 a 2015 jsme celkově vyhráli Šumperský pohár a sbírali úspěchy jak na domácích tak i zahraničních závodech.

Největším úspěchem na přelomu roku 2015/2016 bylo celkové vítězství našeho člena Hanzu Zatloukala celkové vítězství v Českém poháru Toi Toi cupu v kategorii cyklokros!

SEZÓNA 2016 BYLA PRO CYKLOTEAM KOLÁRNA NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ ZA JEHO PĚTILETOU HISTORII.

PAVEL SKALICKÝ OVLÁDL KLASICKOU TRAŤ DRÁSALA NA 115KM, PRAVIDELNĚ SE UMISŤUJE NA NEJPRESTIŽNĚJŠÍM MARATONSKÉM SERIÁLU KOLO PRO ŽIVOT DO 5. MÍSTA A ZAJEL MNOHO PÓDIOVÝCH UMÍSTĚNÍ NA TRADIČNÍCH MARATONECH JAKO NAPŘÍKLAD RAMPUŠÁK VE ŠTÍTECH, ROHÁLOVKSÁ 50, VALACHY BIKE, HLINECKÝ HŘEBEC, OLOMOUCKÝ ŘETĚZ NEBO CHŘIBSKÁ 50.

DALŠÍM TAHOUNEM TEAMU BYL V ŽÁKOVSKÝCH KATEGORIÍCH JAN ZATLOUKAL, KTERÝ BODOVAL PŘEDEVŠÍM NA TRATÍCH ČESKÉHO POHÁRU V OLYMPIJSKÉ DISCIPLÍNĚ CROSS COUNTRY. DRUHÉ MÍSTO NA TĚŽKÉ TRATI V PECI POD SNĚŽKOU NEBO V TEPLICÍCH A 3. MÍSTO V CELKOVÉM HODNOCENÍ ČP HO ŘADÍ MEZI NEJLEPŠÍ ŽÁKOVSKÉ NADĚJE!

TEAM PODPOŘILI SVÝMI VÝSLEDKY, PŘEDEVŠÍM NA MÍSTNÍCH MARATONECH, SILNIČNÍCH A XC ZÁVODECH I PETR BŘEZINA, ŠTEFAN LUKAŠÁK, MARTIN HALUZÍK, FILIP WIEDERMANN, MARTIN ČIHALÍK, JIRKA ŠTĚPANÍK, PATRIK SÁZEL, DAVID VLASÁK, ALENA VANDUCHOVÁ A DALŠÍ.