Ostravský Chachar

Po sérii maratonů jsme si konečně střihli pořádné cross country! V sobotu se konal Ostravský Chachar pořádaný Max Cursorem v Ostravě.

První start měl Pepa Machač mezi kadety. Kvůli horší startovní pozici nechytl čelo závodu hned od startu a skončil těsně pod stupněmi vítězů. I tak to byl moc pěkný výsledek!

V další vlně startovala Terka Walsbergerová za Ženy 19-39 let. Stejně jako na Pepu na ni zbyla „bramborová“ příčka.

V poslední startovní vlně vybojoval Petr Březina úspěšnou 6. příčku a to mezi opravdu nabitou konkurencí! V Mužích 19-39 let startovali Martin Číhalík a Filip Wiedermann. Chachar byl pro oba prémiovým závodem na nových kolech BMC a oba byli se svými výsledky moc spokojení. V Ženách Elite startovala Martina Kukulová, ale kvůli zdravotnímu problému si závod spíše protrpěla a stejně jako Pepa a Terka si dojela pro „bramborovou“ příčku.