Největší účast Kolárníků měl o víkendu Mohelnický půlmaraton

KPŽ Znojmo

Dalšího závodu seriálu Kolo pro život se tentokrát zúčastnili pouze dva naši závodníci a oba si odvezli „bramborové příčky“. Byl to Kuba Tesařík (v kategorii kluci 8-9 let) a Terka Walsbergerová (kategorie ženy 19-39 let na trase C). Na rovinaté trati mezi vinicemi si dojela pro čtvrté místo, které pro ni bylo lehkým zklamáním, protože jí „bedna“ utekla jen o pár vteřin :-).

Mohelnický půlmaraton (Šumperský pohár horských kol)

V neděli jsme se zúčastnili jednoho z posledních závodů šumperského poháru v letošní sezóně. Posbírali jsme celkem tři zlaté, jednu stříbrnou a tři bronzové medaile!

První vítězství dne přinesl pro tým nejmladší kolárník Tomík Haluzík.

V hlavním závodě vybojoval třetí místo v kategorii Muži A David Hladiš. Další kategorii – Muži B – ovládl Petr Březina a Ivo Hromádka obsadil ve stejné kategorii 3. místo. V kategorii Muži C bral bronz Martin Haluzík. Mezi Muži D obsadil stříbrnou příčku Štefan Lukašák.

Mistrovství Vrbna

Druhá část týmu se v neděli zúčastnila silničního závodu ve Vrbně. Nejlépe se závod povedl Honzovi Zatloukalovi, který dojel 3. mezi kadety, ve stejné kategorii dojel 6. Pepa Machač. Jiří Štěpaník skončil 4. ve své kategorii.

Děkujeme všem za reprezentaci týmu!

foto: http://brek.rajce.idnes.cz/Mohelnicky_1_2_maraton_20117/