KPŽ Mladá Boleslav a rakouský Obertraun

Mladá Boleslav, KPŽ

Další Kolo pro život, tentokrát trochu jinak… Předchozí profilově náročnější tratě vystřídala rovinatá Mladá Boleslav a byl to pěkně letecký den – hlavní trasu tvořilo 54 kilometrů, 630 nastoupaných metrů a spoustu prachu a potu… Petru Březinovi závod pěkně sedl a navázal na loňský úspěch v tomto závodě, tentokrát dokončil celkově 28., 4. v kategorii Muži 30-39 let. To je v nabité konkurenci tohoto závodu perfektní výsledek! Štefan Lukašák tentokrát 5. mezi Muži 50-59 let a Filda Wiederman 34. v Mužích 23-29 let. Do soutěže Team prestige trophy hobby jsme si vyjeli body, které nám zajistily průběžnou čtvrtou příčku v této soutěži.

Na kratší trase C dojel na celkovém 4. místě Pepa Machač a zároveň se stal vítězem v kategorii kadetů! Martin Číhalík dojel 22., 9. v kategorii Muži 17-29 let a Lubomír Vychodil zvítězil ve své kategorii Muži nad 60 let.

Za zajištění VIP zázemí v areálu děkujeme firmě Abus a Datatag 👍.

Obertraun, Rakousko

Ve stejný den závodili mladí v rakouském Obertraunu, závodu kategorie HC, která je druhou nejvyšší kategorií ihned po Světovém poháru. Závod byl zároveň i dalším závodem UCI Juniorské série XCO. Krásný výsledek zde zajel Honza Zatloukal, dokončil 5. ve své kategorii kadetů! Startoval až z 3. lajny, během závodu se dokonce dostal na průběžnou 3. pozici, ale po pádu lehce ztratil. I tak zajel Honza super výsledek  👍.

Náměšť nad Oslavou, Galaxy Stevens série

Třetí bednu nám vyjela Terka Walsbergerová v Náměšti nad Oslavou v závodě, který se jel v rámci Galaxy Stevens série.