KPŽ Jestřebí hory / Silesia / MP Domašov

Ve 4. závodě seriálu Kolo pro život – Jestřebí hory jsme zaznamenali zatím nejlepší umístění zásluhou Pavla Skalického, který vybojoval celkové 6. místo v hlavním závodě a 1. místo ve své kategorii!  Na trati B (57 km) nás také reprezentoval Petr Březina, který drží celkové 12.místo v seriálu a 2.místo v kategorii Elite, ovšem v tomto závodě se mu moc nedařilo a dokončil na 42.pozici. Jan Zatloukal pak zazářil na trati C (38 km), kde urval celkové 3. místo a 2. místo v kategorii Kadeti 14-16 let!

Na dalším závodě horských kol, opavské Silesii, nás na nejdelší trati (90 km) reprezentoval Zdeněk Nádvorník (7. místo v kategorii Muži 50-59) a na kratší, 55 km dlouhé trati, Libor Ondráček a Lubomír Vychodil, který urval vítězství ve své kategorii Muži nad 60!

Nejpočetnější zastoupení jsme pak měli v silničním závodě Domašov-Classic Tour, který spadá do seriálu Moravský pohár. V kategorii Muži B to byl Jiří Štěpáník (24.místo), v kategorii Muži C Martin Haluzík (12.místo), v kategorii Muži D Štefan Lukašák (10.místo) a Petr Čejka (18.místo) a mezi ženami Lucie Tučková (5.místo).