KPŽ Hustopeče

Kolo pro život, Hustopeče… Hustě peče…

V sobotu proběhl druhý díl seriálu Kolo pro život v Hustopečích. Tentokrát jsme přijeli v ještě větší sestavě a rozšířili jsme týmovou soutěž Team prestige trophy hobby o druhý tým Kolarna-Abus 2, za který sbírají body Martina Číhalík, Honza Zatloukal a Pepa Macháč. Kluci si jeli pro body na kratší trase C, Honza vybojoval celkové 2. místo celkově i v kategorii Kadeti 14-16 let, Pepa 13. celkově a 3. ve stejné kategorii jako Honza a Martin Číhalík 19., 10. v kategorii  Muži 17-29 let.

Druhý tým startoval ve stejné sestavě jako minulý týden v Brdech na trase B. Petr Březina měl pěkně rozjetý závod, na mezičase projížděl ještě na 30. místě celkově, ale v druhé polovině závodu propadl pořadím a dojel 63., 21. v kategorii Muži 30-39 let . Filda Wiedermann si zajel svůj osobáček na takto velkém podniku, v cíli byl 86., 21. v kategorii Muži 23-29let a s výsledkem byl moc spokojený. Štefan Lukašák si spravil chuť po bramborové příčce z minulého týdne a tentokrát si urval bronz mezi Muži 50-59 let. Stejně tak dojela i Martina Kukulová mezi Ženami 23-29 let.

Třetí závodící skupinkou byli mladí Kolárníci Martin Haluzík, Kuba Tesařík a Vašek Halás. Střihli si hned dva závody – klasický závod (kde nám Kuba vyjel bronz mezi žáky 10-11 let!) na okruzích v areálu a potom Junior trophy maraton, který všichni 3 suverénně ovládli! Na bedně jsme tak měli všechny tři kluky pohromadě a to potěší 🙂.

Rohálovská 50

Mimo Kolo pro život nám ještě na Rohálovské 50 vybojovala další bronzovou příčku Simona Večeřová.