KOLARNA-RIDELLI CROSS COUNTRY MČR-DEAF, výsledky+ fotogalerie

Vítězem letošního Evropského poháru XCO se stal Aleksei Kurdim (RUS) v čase 1:01:05, druhý se umístil Bence Foldi IT  a třetí Jan Čapek a zároveň také letošní MČR

Kompletní ýsledky ze závodu naleznete ZDE

Fotografie ze závodu:

1.Album (PetrHP)

2.Album (Petr Tvarog)

3.Album (PetrHP)

Ve vloženém závodu Šumperského poháru se na naší trati nejvíce dařilo Marku Rauchfusovi, který v posledním kole ujel Lubomíru Petrušovi a dojel si pro vítězství. Na třetím místě se umístil Tomáš Fláma s minutovým náskokem před Petrem Březinou a Davidem Hladišem, oba Cyklo team KOLARNA.

V ženách zvítězila Martina Kukulová před dvojící pronásledovatelek Klárou Kubínovou a Kristínou Kosovou.

Všem děkujeme za účast a těšíme se opět nashledanou na dalším ročníku 🙂

Na závěr bychom chtěli poděkovat našim partnerův v závodě bez kterých by uspořádání bylo o to složitější a jejich spolupráce si velmi vážíme.

Velký dík patří firmám AbusFit-dayAspireNutrend Ridelli, Olomoucký kraj, Město Olomouc, GRM.
Budeme se těšit na další spolupráci i v budoucnu.