ČP MTB XCO Bedřichov / KPŽ Vrchlabí

Jednoznačně jeden z nejúspěšnějších závodů má za sebou náš závodník Honza Zatloukal, který předvedl suverénní jízdu na Českém poháru MTB XCO v Bedřichově, kde i po pádu získal s přehledem první místo v kategorii Kadetů, ve které závodí teprve prvním rokem! Po zdravotní pauze se znovu na start postavil  Jakub Říman a závod v kategorii Juniorů dokončil na 12. místě.

Druhým úspěchem tohoto víkendu bylo vítězství Martiny Kukulové v závodě seriálu horských kol KPŽ ve Vrchlabí a to v kategorii Ženy 17-22 let na hlavní trase B (5. místo mezi ženami celkově). Na start hlavního závodu se také postavil Petr Březina a to hned do první lajny se startovním číslem 8! Jako osmý (v kategorii Muži Elite) také závod dokončil. Štefan Lukašák si po lehkých problémech se spadeným řetězem hned po startu střihl stíhací jízdu a dojel si pro 7. místo v kategorii Muži 50-59 let. Na kratší trase C závodil David Vlasák a dojel si pro 9. místo v kategorii 17-22 let. V dětských kategoriích nás reprezentoval Kuba Tesařík a vybojoval bronz v kategorii Žáci 8-9 let.

Lubomír Vychodil nám zajistil další bednu v podobě 2. místa ve své kategorii M5 na maratonu MTB Životské Hory.

Další zastoupení měla Kolárna na závodech Bike ValachyFree litovelská jízda a na šumperském poháru horských kol v Kolšově. Děkujeme všem závodníkům za vzornou reprezentaci!