Bednové úspěchy v Bozeňově a Honza vítězem Českého poháru v NMNM!

Bikemaraton Bozeňov, Šumperský pohár horských kol

V sobotu se Kolárníci sešli v pěkném počtu na Šumperském poháru horských kol. Skóre posbíraných medailí bylo slušné – 4:6 v jednotlivých kategoriích! K tomu přidali nejmladší Kolárníci ještě 2 bedny z dětského závodu.

Na nejdelší trase (53 km) dojel nejlépe Martin Haluzík 6. a zvítězil ve své kategorii Muži C. Dále Štefan Lukašák 12. a stříbrný mezi Muži D, Michal Harlender 10. v kategorii Muži C. Pro ostatní kategorie byla vypsaná trať dlouhá 29 km, tedy jeden okruh hlavní dlouhé trasy. Martina Kukulová dojela na krátké trase v absolutním pořadí 2., 1. mezi ženami a Lubomír Vychodil zvítězil ve své kategorii Muži E.

Na trase dlouhé 11 km, zabrali všechny stupínky kategorie Mladší žáci Václav Halás 1., Martin Haluzík 2. Lukáš Harlender 3.!  Tonda Halás zvítězil v kategorii Předžáci 1. na trase 1,3 km.

Český pohár MTB XCO v Novém Městě na Moravě

Před týdnem Světový pohár, v neděli Český pohár. Takový byl program náročné a technické tratě v Novém Městě na Moravě. A Honza Zatloukal zde dokázal zajet perfektní výsledek, když suverénně zvítězil v závodě kadetů! Josef Macháč skončil ve stejném závodě 22. a Kuba Říman mezi Juniory 11.